Laburpen Koadroa

Eskolaz kanpoko ekintzak
colegio

Eskolaz kanpoko ekintzak
eta hastapen- eta jolas-jarduerak

Haur-hezkuntza

Deskargatu PDFa

Adina Ordutegia Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala
Hiru eta lau urtekoen ikasgela 16:30 – 17:30 English Games Zientziapolis Multikirola Arte-lantegia Musika-eskola
Kitsune
Bost urtekoen ikasgela 16:30 – 17:30 English Games Zientziapolis Multikirola Arte-lantegia Musika-eskola
Kitsune
Lehen Hezkuntzako 1. eta 2. mailak

Deskargatu PDFa

Ordutegia Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala
13:30 – 14:30 Euskal Jolasak Musika-eskola Arte-lantegia Zientziapolis Antzerkia
Kalkulu-lantegia Gitarra
Kalkula-lantegia English Games Xakea
16:30 – 17:30 Multifutbola Multikirola Multifutbola Multikirola Tenisa – Frontenisa
Karatea Karatea Skatea
M&C Dantza Gimnasia Erritmikoa M&C Dantza Gimnasia Erritmikoa Patinajea
13:30 – 17:30 Pianoa Pianoa Pianoa Pianoa Pianoa
Lehen Hezkuntzako 3. eta 4. mailak

Deskargatu PDFa

Ordutegia Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala
13:30 – 14:30 Junior robotika, 3 Antzerkia, 4 Guitarra 4 Junior robotika, 3 Xakea
3D diseinua, 4 Antzerkia, 3
Mintzamena Kalkulu-lantegia Gitarra, 3
Kalkulu-lantegia Junior robotika, 4 Berbodromoa Arte-lantegia Junior robotika, 4
16:30 – 17:30 Gimnasia erritmikoa Saskibaloia, 4 Gimnasia erritmikoa Saskibaloia, 4 Tenisa – Frontenisa
Saskibaloia, 3 Futbola, 3 eta 4 Saskibaloia, 3 Futbola, 3 eta 4 Skatea
Ingeleseko akademia Karatea Ingeleseko akademia Karatea Patinajea
13:30 – 17:30 Pianoa Pianoa Pianoa Pianoa Pianoa
Lehen Hezkuntzako 5. eta 6. mailak

Deskargatu PDFa

Ordutegia Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala
13:30 – 14:30 Robotika, 5 Robotika, 6 Gitarra Robotika, 5 Robotika, 6
Arte-lantegia 3D diseinua Berbodromoa
Kalkulu-lantegia Antzerkia Kalkulu-lantegia Mintzamena Xakea
16:30 – 17:30 Saskibaloia, 5 y 6 Ingeleseko akademia Saskibaloia, 5 y 6 Ingeleseko akademia Dantza modernoa
Saskibaloia, 6
Futbola, 6 Futbola, 6 Futbola, 6
13:30 – 17:30 Pianoa Pianoa Pianoa Pianoa Pianoa
Derrigorrezko Bigarren Hezkuntza DBH

Deskargatu PDFa

Adina Ordutegia Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala
Bigarren Hezkuntzako 1. eta 2. mailak 16:30 – 17:30 3D diseinua Saskibaloia, 1 eta 2 First Advanced (15:15 – 17:15) Saskibaloia, 1 y 2 Robotika
Frantsesa PET (16:00 – 17:00) PET (16:00 – 17:00) Yoga
Bigarren Hezkuntzako 3. eta 4. mailak 16:30 – 17:30 3D diseinua Saskibaloia, 4 First Advanced (15:15 – 17:15) Saskibaloia, 4 Robotika
Frantsesa PET (16:00 – 17:00) PET (16:00 – 17:00) Yoga
Batxilergoa

Deskargatu PDFa

Adina Ordutegia Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala
Batxilergoko 1. eta 2. mailak 15:30 – 17:30 AEK C1 AEK B2 First Advanced (15:15 – 17:15) AEK B2  
AEK C1
 
 
 
creciendo contigo
ipsum mattis ut Praesent odio consectetur dolor elit. Sed id leo