Laburpen Koadroa

Eskolaz kanpoko ekintzak
colegio

Eskolaz kanpoko ekintzak
eta hastapen- eta jolas-jarduerak

Haur-hezkuntza

Deskargatu PDFa

AdinaOrdutegiaAstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
Hiru eta lau urtekoen ikasgela16:30 – 17:30English GamesZientziapolisMultikirolaArte-lantegiaMusika-eskola
Kitsune
Bost urtekoen ikasgela16:30 – 17:30English GamesZientziapolisMultikirolaArte-lantegiaMusika-eskola
Kitsune
Lehen Hezkuntzako 1. eta 2. mailak

Deskargatu PDFa

OrdutegiaAstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
13:30 – 14:30Euskal JolasakMusika-eskolaArte-lantegiaZientziapolisAntzerkia
Kalkulu-lantegiaGitarra
Kalkula-lantegiaEnglish GamesXakea
16:30 – 17:30MultifutbolaMultikirolaMultifutbolaMultikirolaTenisa – Frontenisa
KarateaKarateaSkatea
M&C DantzaGimnasia ErritmikoaM&C DantzaGimnasia ErritmikoaPatinajea
13:30 – 17:30PianoaPianoaPianoaPianoaPianoa
Lehen Hezkuntzako 3. eta 4. mailak

Deskargatu PDFa

OrdutegiaAstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
13:30 – 14:30Junior robotika, 3Antzerkia, 4Guitarra 4Junior robotika, 3Xakea
3D diseinua, 4Antzerkia, 3
MintzamenaKalkulu-lantegiaGitarra, 3
Kalkulu-lantegiaJunior robotika, 4BerbodromoaArte-lantegiaJunior robotika, 4
16:30 – 17:30Gimnasia erritmikoaSaskibaloia, 4Gimnasia erritmikoaSaskibaloia, 4Tenisa – Frontenisa
Saskibaloia, 3Futbola, 3 eta 4Saskibaloia, 3Futbola, 3 eta 4Skatea
Ingeleseko akademiaKarateaIngeleseko akademiaKarateaPatinajea
13:30 – 17:30PianoaPianoaPianoaPianoaPianoa
Lehen Hezkuntzako 5. eta 6. mailak

Deskargatu PDFa

OrdutegiaAstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
13:30 – 14:30Robotika, 5Robotika, 6GitarraRobotika, 5Robotika, 6
Arte-lantegia3D diseinuaBerbodromoa
Kalkulu-lantegiaAntzerkiaKalkulu-lantegiaMintzamenaXakea
16:30 – 17:30Saskibaloia, 5 y 6Ingeleseko akademiaSaskibaloia, 5 y 6Ingeleseko akademiaDantza modernoa
Saskibaloia, 6
Futbola, 6Futbola, 6Futbola, 6
13:30 – 17:30PianoaPianoaPianoaPianoaPianoa
Derrigorrezko Bigarren Hezkuntza DBH

Deskargatu PDFa

AdinaOrdutegiaAstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
Bigarren Hezkuntzako 1. eta 2. mailak16:30 – 17:303D diseinuaSaskibaloia, 1 eta 2First Advanced (15:15 – 17:15)Saskibaloia, 1 y 2Robotika
FrantsesaPET (16:00 – 17:00)PET (16:00 – 17:00)Yoga
Bigarren Hezkuntzako 3. eta 4. mailak16:30 – 17:303D diseinuaSaskibaloia, 4First Advanced (15:15 – 17:15)Saskibaloia, 4Robotika
FrantsesaPET (16:00 – 17:00)PET (16:00 – 17:00)Yoga
Batxilergoa

Deskargatu PDFa

AdinaOrdutegiaAstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstirala
Batxilergoko 1. eta 2. mailak15:30 – 17:30AEK C1AEK B2First Advanced (15:15 – 17:15)AEK B2 
AEK C1
 
 
 
creciendo contigo